Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Parking Fury

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 14, 2016
Parking Fury ile park etme becerilerinizi test edin! Herhangi bir araca zarar vermeden her seferinde mükemmel bir şekilde park edebilir misiniz?
  • Drive/balance

Hepimiz araba oyunlarını severiz ve her zaman oynayacak en iyi araba oyunlarının peşindeyiz. Bu sefer burada 1001-oyun.com'da Parking Fury oynayabilirsiniz.

Bu, araba kullanma becerilerinizi teste tabi tutacak bir park etme oyunudur. Her seviye, birkaç arabayı kendilerine veya park yerindeki diğer arabalara zarar vermeden belirlenmiş park yerine park etmenizi gerektirecektir. Oyunu oynaması kolay olsa da, becerilerinizin, hassasiyetinizin ve sabrınızın burada önemli bir rol oynadığını yakında öğreneceksiniz. Bu oyunun sunduğu tüm seviyeleri mükemmel bir skorla geçebileceğinizi düşünüyorsanız, gelin ve deneyin!

Ücretsiz daha fazla araba oyunu mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize gidin ve göz atmaya başlayın! Her gün yenileri eklenerek oynayabileceğimiz tonlarca ücretsiz oyunumuz var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Parking Fury game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 34.9k times and has received a rating of 4.22 / 5 din 236 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Parking Fury game, make sure to check out our other exciting games.