Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Parking Fury 3D: Beach City

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 07, 2019
Parking Fury 3D: Beach City, Parking Fury serisinin en yeni oyunudur ve burada 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak mevcuttur.
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Enter Car

Parking Fury 3D: Beach City, şehir içi sürüş ile sahil kenarında park etme deneyiminin benzersiz bir karışımını sunan nihai park etme ve sürüş simülasyon oyunudur. Çarpıcı grafiklere ve gerçekçi oynanışa sahip Parking Fury 3D: Beach City, oyuncuların en sevdikleri arabaları güneşli kumsalın yakınındaki bir şehrin dar sokaklarında sürmelerine ve zorlu noktalara park etmelerine olanak tanır. Oyun, önde gelen çevrimiçi oyun platformu 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak mevcuttur ve popüler Parking Fury serisinin en son üyesidir.

Parking Fury 3D: Beach City'de oyuncular yoğun trafikte gezinerek, kapalı alanlarda park yerleri bularak ve hatta koleksiyonlarına eklemek için araç çalarak sürüş becerilerini test edebilirler. Ancak dikkatli olun çünkü polis sürekli olarak araba hırsızlarını arıyor. Birkaç heyecan verici görev ve hedefle, Parking Fury 3D: Beach City, biraz boş zamanınız olduğunda oynamak için ideal bir oyundur.

Yani, park etme oyunlarından, araba sürme oyunlarından veya sadece eğlenceli bir meydan okumadan hoşlanıyorsanız, Parking Fury 3D: Beach City tam size göre. Hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir sürüş deneyimi için kendinizi hazırlayın.

Özellikler:

 • Çalabileceğiniz ve sürebileceğiniz çok çeşitli arabalar
 • Stilize grafikler
 • Keşfetmek için devasa harita
 • Eğlenceli oyun
 • Gerçekçi kontroller
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
October 2019
Geliştirici
Parking Fury 3D: Beach City, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Parking Fury 3D: Beach City game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 149.2k times and has received a rating of 4.38 / 5 din 1592 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Parking Fury 3D: Beach City game, make sure to check out our other exciting games.