Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Parking Fury 3D: Beach City 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 10, 2023
Parking Fury 3D: Beach City 2 ile park etme becerilerinizi geliştirin! Bu çevrimiçi araba oyununda yeni zorluklar sizi bekliyor!
 • Interact With The Game
  Drive
  Switch Camera
  Steal Car

Merhaba, Parking Fury 3D: Beach City 2'ye hoş geldiniz.

Dikkat edin genç oyuncular! Eğlenceli bir zorlu araba oyunu oynamak ister misiniz? Parking Fury 3D: Beach City 2 cevap! Bu eğlenceli oyun, ünlü Parking Fury 3D serisinin bir parçasıdır ve mevcut en iyi PC sürüş oyunlarından biridir.

Çocuklar İçin İdeal Araba Oyunları

Parking Fury 3D: Beach City 2, çocukların sürüş ve park etme becerilerini geliştirmeleri için harika bir park etme oyunudur. Güneşli bir sahil şehrinde arabayla dolaşabilir, araba çalabilir, polislerden kaçabilir ve tabii ki park etme alıştırması yapabilirsiniz.

Özel Video Oyunları

Bu, 1001-oyun ekibi tarafından 1001-oyun.com web sitesi için oluşturulmuş özel bir oyun olduğundan, olağanüstü grafikler ve oynanış bekleyebilirsiniz. Bu oyun, her yaştan ve beceri seviyesinden oyuncunun keyif alması için özverili oyuncular tarafından titizlikle tasarlandı. Oyunun haritası, etrafta dolaşması zor ve eğlenceli olacak şekilde kasıtlı olarak inşa edildi. Araba sürme oyununun renk paleti deniz kıyısı tema ayarını tamamlıyor.

PC için En İyi Sürüş Oyunlarından Biri

Parking Fury 3D: Beach City 2'de amacınız arabaları çalmak ve onları polislere yakalanmadan gidecekleri yere götürmek. Ama dikkat et! Arabaya zarar vermek istemezsin yoksa yakalanma riskini alırsın. Bu oyun, oynamak için heyecan verici ve zorlu bir araba oyunu arayan genç sürücüler için mükemmeldir.

Peki, ne bekliyorsun? Sürüş becerilerinizi test edin ve Parking Fury 3D: Beach City 2'de ne kadar ileri gidebileceğinizi görün! Çocuklar için en iyi araba sürme oyunlarından biri olan bu oyun, sizi PC'ye yapıştıracağından emin.

Daha Fazla Oyunu Nerede Bulabilirsiniz?

Daha fazla ücretsiz çevrimiçi oyun arıyorsanız, oyun kategorilerimize göz atın! Unblocked66 oyunları kategorisine bir göz atmanızı önemle tavsiye ederiz. Orada, günlük olarak güncellenen, sürekli büyüyen, engellenmemiş oyun koleksiyonunu bulabilirsiniz. Bu nedenle, az önce oynadığınız gibi daha fazla oyun veya bu konuda başka herhangi bir çevrimiçi oyun arıyorsanız, burada bulma olasılığınız çok yüksektir!

Özellikler:

 • Güzel 3D grafikler
 • Keşfetmek için devasa harita
 • Güzel sanat tarzı
 • Çalmak için bir sürü araba
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Parking Fury 3D: Beach City 2, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Parking Fury 3D: Beach City 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Parking Fury 3D: Beach City 2 game, make sure to check out our other exciting games.