Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Parking Fury 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 06, 2017
Arabaları sever misin? İyi! ''Parking Fury 2'' sürüş becerilerinizi test etmek için burada. İşaretli yere park edebilir misin?
  • Drive Balance

Parking Fury 2, popüler oyun sitesi 1001-oyun.com'da bulunabilen, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi park etme oyunudur. Bu oyun, park etme oyunu serisi Parking Fury'nin ikinci bölümüdür ve oyunculara oynayabilecekleri 10 yepyeni ve heyecan verici seviye sunar. Her seviye, oyunculara, diğer park edilmiş arabalarla herhangi bir çarpışmadan kaçınmaya çalışırken, yerdeki sarı okları takip ederken, belirlenmiş yerlere araba sürme ve park etme görevi sunar.

Parking Fury 2'de oyuncular, her seviyede ilerledikçe sürüş ve park etme becerilerini geliştirme fırsatına sahip olacaklar. Oyun saatlerce eğlence ve eğlence sunarak hem sıradan hem de zorlu oyuncular için mükemmel hale getirir. Ayrıca oyun hem tabletlerde hem de mobil cihazlarda oynanabilir, bu da hareket halindeki oyuncular için kolayca erişilebilir olmasını sağlar.

İster yarış oyunlarından, ister araç oyunlarından hoşlanıyor olun veya sadece oynamak için eğlenceli ve zorlu bir oyun arıyor olun, Parking Fury 2 sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Neden hemen 1001-oyun.com'u ziyaret edip Parking Fury 2'yi ücretsiz oynamaya başlamıyorsunuz? Bu oyun, orijinal oynanışı, merak uyandıran seviyeleri ve pürüzsüz grafikleri sayesinde her yaştan oyuncu arasında popüler olacağından emin. Öyleyse beklemeyin, şimdi Parking Fury 2'yi oynayın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Duyarlı Kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Parking Fury 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 37.7k times and has received a rating of 4.27 / 5 din 279 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Parking Fury 2 game, make sure to check out our other exciting games.