Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Paris Fashion Week Fall Couture

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 09, 2022
Paris Moda Haftası Sonbahar Couture oyununu web sitemizde ücretsiz oynayın ve en iyi moda kıyafetlerini bulun!
  • Interact With The Game

Merhaba oradaki! Kızlar için yeni giydirme oyunları artık web sitemizde! Bu hafta Paris'te olacağız!

Paris Moda Haftası Sonbahar Couture, şu anda oynayabileceğiniz çocuklar için ücretsiz bir moda oyunudur. Bu sefer, LOL kızları benzersiz kıyafetler denemeyi amaçlıyor. Bu haftanın Paris Moda Haftası olduğunu duymuşlardı ve hepsi en son moda trendlerini kontrol etmek için can atıyorlar. Ancak bir sorun var: Gardıropları çok geniş ve o kadar çok seçeneğe sahipler ki ne giyeceklerini seçemiyorlar. İşte katıldığınız yer! Her kıza en güzel kıyafet ve aksesuar kombinasyonunu seçmede yardımcı olun. Her kızın kıyafetleri farklıdır, bu yüzden hepsinin aynı görüneceğinden endişelenmenize gerek yok. Yani, göreve hazırsanız, Oynat düğmesini tıklayın ve moda tasarımcısı yeteneklerinizi sergileyin!

Daha fazla çevrimiçi kız oyunu için oyun kategorilerimize göz atın. Birçoğunun engeli kaldırılmış on binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli 2D grafikler
  • Her kız için farklı kıyafet seçenekleri
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Paris Fashion Week Fall Couture, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Paris Fashion Week Fall Couture game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 3.86 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Paris Fashion Week Fall Couture game, make sure to check out our other exciting games.