Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pandemonium!

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 05, 2023
Bir meydan okumaya hazırsanız hemen devam edin ve Pandemonium'u deneyin! Bu retro oyun sizi bir süre meşgul edecek!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Pandemonium, ilk olarak 1996 yılında PlayStation, PC, Sega Saturn ve N-Gage platformları için piyasaya sürülen klasik bir platform oyunudur. Oyun, Toys for Bob tarafından geliştirildi ve Crystal Dynamics tarafından yayınlandı. Eski bir oyun olmasına rağmen, çevrimiçi retro oyun meraklıları arasında hala popüler bir oyundur.

Oyunda oyuncular, bir soytarı olan Fargus'u veya bir büyücü olan Nikki'yi kontrol etme seçeneğine sahiptir. Oyuncu, seviyeleri tamamlamak için düşmanları ve engelleri aşmalıdır. Pandemonium'un en iyi yönlerinden biri, oyunun canlı ve neşeli havasına uygun müzikler içeren akılda kalıcı müzikleridir.

Pandemonium, çevrimiçi platform oyunları, retro çevrimiçi oyunlar, klasik oyunlar ve engellenmemiş oyunlar hayranları için harika bir oyundur. Oyunun basit ama zorlu oynanışı, her yaştan oyuncuya saatlerce eğlence sunuyor. Oyunun canlı görselleri ve ilginç ortamı, oyuncuların keşfetmeyi seveceği bir ortam oluşturuyor. Genel olarak, insanlar Pandemonium oynamalıdır çünkü bu, zamanın testinden geçmiş ve oyunculara hala çok fazla eğlence ve keyif veren bir klasiktir.

Daha fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyorsunuz ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynayacak çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Mükemmel düzeyde tasarım
 • Eğlenceli ve zorlu oyun
 • Oyun dünyasıyla eşleşen bir film müziği
 • Duyarlı Kontroller

Yayın tarihi
Ekim 1996
Geliştirici
Pandemonium!, Toys for Bob tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Pandemonium! game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 533 times and has a promising start. This awesome game has been made by Toys for Bob and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pandemonium! game, make sure to check out our other exciting games.