Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Panda Legend

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 06, 2023
Panda Legend, aynı görünen 3 veya daha fazla öğeyi eşleştirerek rakiplerinizle savaştığınız eğlenceli bir gündelik oyundur.
  • Interact With The Game

Panda Legend: Sıradan Oyuncular için Ultimate Match 3 Oyunu

Nihai 3'lü eşleştirme oyunu Panda Legend'e hoş geldiniz! Oynamak için eğlenceli ve zorlu bir oyun arayan sıradan bir oyuncuysanız, doğru yere geldiniz.

Oynaması Tamamen Ücretsiz, Çocuklar İçin Mükemmel

Panda Legend ile ilgili en iyi şeylerden biri, doğrudan internet tarayıcınızda oynamanın tamamen ücretsiz olmasıdır. Oynamak için ücretsiz oyunlar arayan çocuklar veya eğlenirken biraz zaman öldürmek isteyen herkes için mükemmeldir.

Sevimli Panda Karakterleri ile Eğlenceli Savaşlar

Panda Legend, 3'lü eşleştirme oyununun turlarını tamamlayarak sizi diğer pandalarla karşı karşıya getiriyor. Amaç, yıkıcı kombolar oluşturmak ve rakibinizi yenmek için mümkün olduğu kadar çok taşı eşleştirmektir. Özellikle Candy Crush gibi diğer 3'lü eşleştirme oyunlarını oynadıysanız bunu anlamak kolaydır.

Eşsiz Oynanış Mekaniği

Panda Legend'i diğerlerinden ayıran şey, pandanızın oyun tahtasıyla etkileşime girme şeklidir. Kalp taşlarını eşleştirmek pandanızı iyileştirir, ancak diğer türden karoları eşleştirmek, pandanızın farklı eylemler gerçekleştirmesine neden olur. Her dövüşü yeni ve ilginç hissettiren benzersiz bir unsurdur.

Unblocked66 Oyun Kategorisi - Her Zaman, Her Yerde Oynayın

Ve erişim konusunda endişeleniyorsanız, endişelenmeyin! Panda Legend, Unblocked66 oyun kategorisinin bir parçasıdır, yani herhangi bir kısıtlama olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Eğlenceye Katılın ve Panda Legend Oynamaya Bugün Başlayın!

Peki ne bekliyorsun? Eğlenceye katılın ve bugün Panda Legend oynamaya başlayın!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli 2D grafikler
  • Oyun, sıradan oyuncular için mükemmel bir seçimdir.
  • Oynaması kolay ve eğlenceli

Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Panda Legend, Yizhiyuan Network Technology tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Panda Legend game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 483 times and has a promising start. This awesome game has been made by Yizhiyuan Network Technology and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Panda Legend game, make sure to check out our other exciting games.