Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Paladog

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 05, 2012
Paladog adlı küçük şövalye köpeğinin tüm insan ırkını yok etmeye çalışan işgalcileri savunmasına ve yok etmesine yardım edin.
 • Move
  Summon Units
  Use Maces
  Move Camera
  Reset Camera
  Pause

Uzak gelecekte, toprak ana, insanların ezici açgözlülüğü ve bencilliği nedeniyle canlılığını kaybetti. Çok geçmeden, tanrılar sonunda tüm insan ırkını yok etmeye karar verirler. Bunun yerine, yaratıklar kendi medeniyetlerini kurma şansına sahip olmaları için zeka verdiler. Yaratıcılarına ibadet ettiler ve bir bin yılı barış içinde geçirdiler. İnsan ırkından farklı olarak, yaratıklar masum, saf ve barışçıl yaratıklardı. Bu arada, şeytanlar, bir zamanlar dünya insanlarla doluyken ve çevresinde olan kötü zihinleri bulmak için mücadele ediyorlardı. Ne de olsa şeytanlar yaratığa savaş açmaya karar verirler. Yaratıklar uzun zamandır barışa alıştı. Şeytanlar tarafından cehennemden çağrılan ölümsüz insanlara karşı savaşamayacak gibiydiler ve ulusun kaderi acımasız görünüyordu. Tam o anda herkes umudunu kesmek üzereydi, yaratıklar diyarının barışı için savaşmak için karanlıktan bir şövalye çıktı. Adı Paladog'du.

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • Zorlu oyun
 • Pürüzsüz animasyonlar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2012
Geliştirici
Paladog, FazeCat tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Paladog game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.6k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by FazeCat and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Paladog game, make sure to check out our other exciting games.