Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pac-Man 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 03, 2022
Pac-Man bu sefer 3D olarak geri döndü! 1001-oyun.com'da klasik bir oyunun bu yeniden hayalini tamamen ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Move

Pac Man'i hatırlıyor musun? Eski bir oyun evet ama bilgisayar oyunlarını seven herkesin en az bir kere deneyimlemesi gereken bir tüm zamanların klasiği. Bugün burada, sitemizde, klasik Pac Man oyununun yeniden yorumlanmasını deneyimleyebilirsiniz. Klasik formülden çok fazla değişiklik yok ama asıl göze çarpan şey bu sefer 3D grafikler kullanması. Şimdi, bir kez daha, bu oyunu ünlü yapan karmaşık labirentlerde gezinebilir, noktaları yiyip hayaletlerden uzak durabilirsiniz.

Daha önce Pac Man oynadıysanız, tam olarak ne yapacağınızı bileceksiniz, bu klasik oyunun tanıtıma ihtiyacı yok. Bu oyunu ilk kez yaşıyorsanız, başlangıçta kaybolmuş hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin, Pac Man'i anlamak ve oynamak gerçekten çok kolay. Ekranda gördüğün büyük sarı küreyi kontrol ediyorsun, ağzı olan. Amacınız labirentte dolaşan hayaletlerden kaçarken tüm noktaları yemektir. Hayaletlerden birini yerseniz, bir can kaybedersiniz. Bununla birlikte, daha büyük noktalardan birini yerseniz, kısa bir süre için hayaletleri yiyebilirsiniz. Bu yetenek, kaçamadığınız zaman işe yarar, ancak dikkatli olun, bir hayaleti bu şekilde yediğinizde geri gelir ve onunla tekrar başa çıkabilmek için bir büyük nokta daha yemesi gerekir. Bu oyun için iyi bir strateji, önce bir alandaki küçük noktaları yemek ve daha büyük olanları sonraya bırakmaktı, ama bu size kalmış.

Pac Man, atari oyunları olabildiğince klasiktir, milyonlarca oyun tarafından sevilir ve büyük saygı görür ve şimdi bu klasik atari oyununu da deneyebilirsiniz, tam burada, tamamen ücretsiz!

Daha da fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Klasik bir oyunda yeni bir bükülme
  • ilerlemenizi kaydedebilirsiniz
  • Öğrenmesi ve oynaması gerçekten kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Pac-Man 3D, Guineu tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Pac-Man 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.1k times and has received a rating of 4.23 / 5 din 26 votes. This awesome game has been made by Guineu and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pac-Man 3D game, make sure to check out our other exciting games.