Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Overtorque Stunt Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 05, 2012
Overtorque Stunt Racing, diğer oyuncularla yarışırken sizi adrenalinle dolduracak güzel bir 3d birlik araba sürme ve yarış oyunudur.
 • Drive
  Boost
  Control Air
  Reset
  Change View

Overtorque Stunt Racing, diğer oyuncularla yarışırken sizi adrenalinle dolduracak güzel bir 3D araba sürme ve yarış oyunudur. Kongregate rozetleri ekledim 30 oyun içi ödül ile daha fazla puan kazanabilirsiniz. Bir süredir oynayan insanlar için, bir dahaki sefere oynadığınızda muhtemelen puanınızın sıçradığını göreceksiniz, çünkü oyun şimdiye kadar yaptıklarınız için elinden gelenin en iyisini yapacak ve size bazı şeyleri kaydetmeniz gerekmeyen ilgili ödülleri verecektir. Daha önce veri kaydetmek için, yaptığınız birkaç şey olabilir ve tekrar yapmanız gerekecek. Ödül listesine ana menüden ulaşabilirsiniz.

GENEL:

 • Herhangi bir şey kazanmadan önce sosisli sandviçten veya önleyiciden ayrılırken, araç içi kamerayı kullanırken de görüntü oluşturmayı bozmasına neden olan bir hata düzeltildi.
 • Normal bir yarış başlamadan önce sıfırlamaya basıldığında yanlış bir mesaj gösterilmesine neden olan bir hata düzeltildi.
 • Parkur seçiminde, değişen seçeneklerin ve parkurların bazen sıfır zorluk gösterebileceği bir hata düzeltildi.

TAM EKRAN BETA: Artık ana menüden erişilebilir, halen devam eden bir çalışma. Lütfen dikkat:- En iyi performans için grafik ayarlarınızı (Seçenekler menüsünde) değiştirmeniz gerekebilir. Oynatma modu dalgalıysa, önce Kamera FX ve Gölge Kalitesini düşük veya kapalı olarak ayarlamayı deneyin. Bu, Internet Explorer 8 veya üstü ile çalışmayacaktır (bu benim kontrolüm dışındadır). Herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bana ayrıntılarıyla PM gönderin, böylece onları iyileştirebilirim.

Geliştirici
Overtorque Stunt Racing, ExtremeGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Overtorque Stunt Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 33.8k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 90 votes. This awesome game has been made by ExtremeGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Overtorque Stunt Racing game, make sure to check out our other exciting games.