Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Outspell

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 26, 2022
Outspell, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir kelime oyunudur!
  • Interact With The Game

Çevrimiçi kelime oyunları oynamayı sever misiniz? Bunu yaparsanız doğru yerdesiniz çünkü burada 1001-oyun.com'da harika bir kelime oyununu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz! O oyun ne? Bunun adı Outspell!

Bu, gerçek bir kelime ustası olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz bir Scrabble oyunudur!

En başından zorluk seviyenizi seçin ve oyun başlasın! PC'ye karşı oynayacaksın ve Scrabble oynamayı biliyorsanız, bu çevrimiçi oyunla kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bu tür oyunlarda yeniyseniz, oyunun amacı basittir. Zaten sahip olduğunuz harflerle kelimeler oluşturmanız gerekiyor ve daha sonra sahip olduğunuz harfleri tahtada bulunanlarla birleştirebilirsiniz. Her harfin bir puanı vardır, ne kadar çok harf kullanırsanız o kadar çok puan alırsınız, kulağa yeterince kolay geliyor, değil mi? Ve başlangıçta, birlikte oynadıkça oyun daha zorlaşıyor ve seçenekleriniz azalıyor. Yine de Outspell, bildiğiniz tüm kelimeleri düşünmenizi sağlayacak eğlenceli bir zeka oyunudur.

Çocuklar için bu kelime oyununda ustalaşabileceğinizi düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın ve bize kaç kelime bildiğinizi gösterin!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Kelime bilginizi test etmenin eğlenceli bir yolu
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
April 2020
Geliştirici
Outspell, Arkadium tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Outspell game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Arkadium and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Outspell game, make sure to check out our other exciting games.