Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Orc Attack

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 08, 2015
Orc Attack ile stratejik becerilerinizi test edin ve Ork istilasına ne kadar dayanabileceğinizi görün!
  • Play

Orc ve elflerle birlikte bu yeni çıkacak oyun filmini burada vitalitygames.com'da çevrimiçi oynayın. Ve Hobbit filminden Legolas, Tauriel veya Bard gibi bazı karakterlerin yerine geçin ve harika bir maceraya hazırlanın.

Orc Attack, çeşitli orkların bir kabileye karşı hiziplerle savaştığı bir rüya ülkesinde sarayınızı koruduğunuz internet tabanlı bir prosedür oyunudur. Orkların Büyük Savaşı başlıyor! Çeşitli ork ülkeleri, diğer orkların topraklarını yenmek için güçlerini savaş bölgesine gönderir. Dövüşün ana kuralı, sarayını kaybeden, başlangıçta dövüşü kaybeder.

Oyunu internet üzerinden dünyanın her yerinde oynayabilirsiniz. Ön saflarda kazandığınız paraları kullanarak savaşçılarınızın nitelikleri üzerinde çalışabilir ve daha sağlam rakiplerle savaşabilirsiniz. Kendi korumanızı geçtikten sonra, rakiplerinize saldırabilirsiniz, böylece önce sizi engelleyemezler.

Yay ve okları kullanarak kötü ork ordularının saldırısına karşı kendinizi koruyun. Düşmanlarınızı hedefleyin ve vurun ve ayakta durmayın. İyi şanlar!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Yoğun oyun
  • Stratejik düşünme gerektirir
  • Yükseltilebilir birlikler
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 7
This Orc Attack game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 14.1k times and has received a rating of 4.75 / 5 din 16 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Orc Attack game, make sure to check out our other exciting games.