Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Only Up 3D Parkour Go Ascend

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 17, 2023
Bir parkur yarışmasına var mısınız? Öyleyse, Only Up 3D Parkour Go Ascend'i kaçırmadığınızdan emin olun! Burada ücretsiz oynayın!
  • Move
    Jump
    Run
    Rotate Camera

Sadece Yukarı 3D Parkour Go Ascend İçinizdeki Akrobat'ı Serbest Bırakabilir misiniz?

Sadece Up 3D Parkour Go Ascend - Unblocked66 Games kategorisinde bulunan en iyi ücretsiz parkur oyunları arasında bir zirve - sizi diğerlerinden farklı olarak yerçekimine meydan okuyan bir deneyime götürecek. Bu beceri oyunu, yeteneklerinizi maksimumda test ederek sizi sanal göklerde inanılmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

Mükemmel 3D Platform Oluşturma

Only Up 3D Parkour Go Ascend, yüzen nesneleri ustalıkla ölçeklendirerek oyuncuları zorlu seviyelerde gezinmeye zorlayan bir 3B platform oyunudur. Her seviyenin zirvesine doğru koşarken, zıplarken ve zıplarken, sandıklar, kaplar ve gizemli kutular oyun alanınız olur. Atlayışlarınızın mesafelerini ve zamanını doğru bir şekilde hesaplarken, el-göz koordinasyonunuz ve saliselik karar verme yeteneğiniz teste tabi tutulur.

Meydan Okumaya Yükselin

Only Up 3D Parkour Go Ascend'in kalp atışlarını hızlandıran aksiyonu, sıradan oyuncuları akrobatik virtüözlere dönüştürerek, onu Unblocked66 Games koleksiyonundaki öne çıkan parkur oyunlarından biri haline getiriyor. Kontrol noktaları aralıklı olarak rahatlama sağlarken, stratejik olarak konumlanmıştır ve bu göz korkutucu tırmanışı yalnızca en ustaların üstesinden gelebilmesini sağlar.

Gökyüzünü Fethedin

Only Up 3D Parkour Go Ascend'in zorluklarını yenmek için gerekenlere sahip seçkin birkaç kişinin bir parçası olun. Rekabetin üzerine çıkın ve bu büyüleyici beceri oyununda usta olarak yerinizi alın. Gökyüzünü fethetmek sizindir - bugün yolculuğu kucaklayın.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Kontrollere alışmak biraz zaman alıyor

Yayın tarihi
August 2023
Geliştirici
Only Up 3D Parkour Go Ascend, Craft Game World RA tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Only Up 3D Parkour Go Ascend game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 690 times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Craft Game World RA and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Only Up 3D Parkour Go Ascend game, make sure to check out our other exciting games.