Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

One Piece - Grand Battle

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 05, 2022
One Piece - Büyük Savaş ile Monkey D. Luffy'nin dünyasına adım atın! Bu harika dövüş oyununu burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz oynayın!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

One Piece anime serisinin hayranı mısınız? Ya da belki mangayı daha yakından okursunuz? Bu serinin hayranıysanız, yıllar boyunca yayınlanan sayısız One Piece oyunundan kesinlikle haberdarsınızdır. One Piece evreninde geçen harika bir dövüş oyununu hemen şimdi 1001-oyun.com'da oynayabilirsiniz.

One Piece - Grand Battle, sizi büyüleyecek eski dövüş oyunlarından biridir. 2001 yılında çıkmasına rağmen oyunseverler hala bu oyunu sevgiyle hatırlıyorlar. Bir arena seçin, hem anime hem de mangada yer alan çeşitli karakterlerden bir dövüşçü seçin ve savaşmaya hazırlanın!

Dizideki gibi her karakterin çılgın dövüş teknikleri var. Ayrıca sahnenin etrafında duran nesneleri kullanarak da düşmanları vurabilirsiniz. Eski olmasına rağmen, grafikler yine de güzel. Eski hantal Playstation 1 grafiklerinde çekici bir şey var ve bu oyun da bir istisna değil.

Dövüş animasyonları akıcı ve karakterler sorunsuz hareket ediyor. Her dövüş arenası zengin ayrıntılarla yeniden yaratıldı ve grafiklerin stilize edilmiş sanat tarzı sayesinde bugün bile harika görünüyorlar. Kendinizi retro bir oyuncu ve serinin hayranı olarak görüyorsanız One Piece - Grand Battle, denemeniz için harika bir oyundur!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

 • Büyüleyici 3D retro grafikler
 • Akıcı animasyonlar
 • Ayrıntılı ortamlar
 • Stilize sanat tarzı
 • Çılgın dövüş hareketleri
 • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor
 • özelleştirilebilir kontroller

Yayın tarihi
March 2001
Geliştirici
One Piece - Grand Battle, Ganbarion tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This One Piece - Grand Battle game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.3k times and has received a rating of 4.43 / 5 din 14 votes. This awesome game has been made by Ganbarion and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this One Piece - Grand Battle game, make sure to check out our other exciting games.