Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Om Nom Bounce

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 24, 2022
Om Nom yaratığı, Om Nom Bounce adlı yeni ve harika bir oyunda rol alıyor ve onu web sitemizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!
  • Interact With The Game

Balon patlatma oyunları oynamayı sever misin? Cevabınız "Evet" ise, denemeniz için elimizde sadece bir oyun var: Om Nom Bounce!

Bu nişancı oyunu sevimli grafiklere ve parlak renklere sahiptir ve öğrenmesi ve oynaması çok kolaydır, bu yüzden hiçbir şey sizi denemekten alıkoyamaz. Om Nom yaratığı ciddi bir sorunla karşı karşıya ve bununla başa çıkmak için yardımınıza ihtiyacı var. Küçük arkadaşımız örümcekler ve diğer yaratıklar tarafından istila ediliyor ve ancak onlara şeker atarak yenebilirler.

Oyun ilk başlarda çok kolay başlıyor ama oynadıkça zorlaşıyor. Ve zorluk arttıkça, daha fazla can veya daha fazla hasar verme gibi bazı güzel yükseltmelere de erişebilirsiniz. Bazı düşmanlar daha çetindir, diğerleri savaşacaktır, bu yüzden onlarla başa çıkmak için en iyi eylemi yaptığınızdan emin olun. Yani ne diyorsun? Bu oyunu yenmek için gerekli atış becerilerine sahip misiniz? Eğer öyleyse, hemen devam edin, Oynat düğmesini tıklayın ve bize neye sahip olduğunuzu gösterin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Yükseltmeler
  • 40 zorlu seviye
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Om Nom Bounce, Zeptolab tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Om Nom Bounce game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 1.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Zeptolab and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Om Nom Bounce game, make sure to check out our other exciting games.