Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Offroad Masters Challenge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 27, 2023
Offroad Masters Challenge, web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir offroad oyunudur.
 • Drive Player 1
  Switch Camera Player 1
  Reset Car Player 1
  Lights Player 1
  Drive Player 2
  Switch Camera Player 2
  Lights Player 2

Oynamak için heyecan verici ve heyecan verici bir araba oyunu mu arıyorsunuz? Offroad Masters Challenge'dan başkasına bakmayın! Bu çevrimiçi sürüş oyunu, sizi güçlü bir 4x4 arazi aracının direksiyonuna koyarak unutulmaz bir deneyim sunuyor. Gezinmek için zorlu arazilerde ve benzin deponuzun azalmasıyla, bitiş çizgisine ulaşmak için tüm sürüş becerilerinizi kullanmanız gerekecek.Ama eğlence burada bitmiyor! Offroad Masters Challenge ayrıca oyunu oynarken kazandığınız parayla satın alabileceğiniz kilidi açılabilir otomobiller içerir. Dostane bir rekabet istiyorsanız, oyunu aynı klavye ile iki kişilik modda bile oynayabilirsiniz.

Offroad Masters Challenge, Kariyer, Serbest Mod ve Derby Modu ile herkes için bir şeyler sunar. İster deneyimli bir oyuncu olun, ister araba oyunlarında yeni olun, bu oyun sizi saatlerce meşgul edecek. Çekici 3D grafikleri, sezgisel kontrolleri ve zorlu seviyeleri ile bu çevrimiçi offroad oyununun neden en iyi ücretsiz 4x4 oyunlarından biri olduğunu anlamak çok kolay!

Offroad Masters Challenge, engellenmemiş başka bir akılsız oyun değil. Sizi koltuğunuzun kenarında tutacak yüksek oktanlı bir macera. Çocuklara uygun tasarımı ve eğlenceli oynanışı sayesinde araba sürme oyunlarından hoşlanan çocuklar için ideal bir araba oyunudur.

Peki ne bekliyorsun? Offroad Masters Challenge ile pedala basmaya ve destansı bir offroad yolculuğuna çıkmaya hazırlanın! İster zaman geçirmenin eğlenceli bir yolunu arıyor olun, ister arkadaşlarınıza bir yarışta meydan okumak isteyin, bu oyunda hız ihtiyacınızı karşılamak için ihtiyacınız olan her şey var.

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • 2 oyuncu modu
 • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Offroad Masters Challenge, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Offroad Masters Challenge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 3.22 / 5 din 18 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Offroad Masters Challenge game, make sure to check out our other exciting games.