Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

OffRoad Forest Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 16, 2022
1001-oyun'te OffRoad Forest Racing ile harika offroad yarışlarına katılın ve sürüş becerilerinizi test edin!
  • Drive
    Nitro

En yeni ücretsiz araba oyunlarını arıyorsan, 1001-oyun.com seni korudu! Burada web sitemizde, sizi ilk yarıştan son yarışa kadar bağımlı tutacak harika bir araba yarışı oyunu oynayabilirsiniz.

OffRoad Forest Racing, zorlu arazilerde güçlü arazi araçlarını kullanacağınız bir yarış oyunudur. Yoldaki her dönüş veya tümsek, üstesinden gelmenizi bekleyen yeni bir meydan okumadır. Yarışta ilk fırsatta öne geçmek için sürüş becerilerinizi ve Nitro tankınızı da iyi kullanmanız gerekecek. Rakiplerinizin önünde olmanız rahatlayabileceğiniz ve kaygısız olabileceğiniz anlamına gelmez! Diğer sürücüler hemen köşede olacak ve yaptığınız ilk hatada önünüzde olacaklar, bu yüzden odaklandığınızdan emin olun!

Yarışları kazanmak size para kazandırır. Bu parayı yeni arabalar satın almak veya sahip olduklarınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz. Kazanma şansınızı artırmak için kullandığınız arabayı maksimuma yükseltmenizi öneririz. Oynamak için iyi araba oyunları arıyorsanız, OffRoad Forest Racing mükemmel bir seçimdir! Play'e tıklayın ve kaç yarış kazanabileceğinizi görelim!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
OffRoad Forest Racing, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This OffRoad Forest Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.6k times and has received a rating of 3.37 / 5 din 27 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this OffRoad Forest Racing game, make sure to check out our other exciting games.