Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Off Road Cargo Drive Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 11, 2018
Bu arazi sürüş oyununu deneyin ve kargoyu varış noktasına teslim edin. Ayaklıklardan ve çukurlardan kaçının ve uçurumlara düşmemeye çalışın.
 • Drive/ Balance
  Move Camera And Navigate Game
  Brake

Vitalitygames.com'da en yeni özel oyunların ücretsiz keyfini çıkarın ve bu yeni açık dünya arazi sürüş simülatörünü deneyin! Off Road Cargo Drive Simulator adlı bu kargo kamyonu sürücüsü ile yoldan çıkma zamanı. Büyük açık dünya yollarını keşfedin ve varış noktasına kargo teslim edin. Çılgınca keskin dönüşler yapın, yolunuza çıkan tüm stantlardan ve çukurlardan kaçının ve uçurumlara ve çukurlara düşmemeye çalışın! Ücretsiz ağır dozda Off-Road Görevlerinizi ve adrenalin pompalamayla dolu yoğun off-road seviyelerinizi alın.

Hedefe kargo teslimatı sayısıyla belirtilen yıldızları kazanın. Tüm seviyeler bir dağlık alana yerleştirilmiştir ve önden çekişli, 4x4 ve 4WD gerektirecektir. Oyun adı Off Road Cargo Drive Simulator gibi, seviyeler aşırı Off-Road zorlu engeller, su birikintileri, toprak, dik tepeler ve çok daha fazlası ile dolu çamurlu yollar sağlayacaktır. Becerilerinizi geliştirin ve çevrimiçi en iyi kargo sürücüsü olun. 4 tekerlekli arabalarla oynamaya başlayın ve 10 tekerlekli kamyona kadar bitirin. Yaz, yağmur ve kış parkurlarında her seviye zorluk ve özellik farklıdır. Bu kargo minibüsü 4 tekerlekten çekişli oyun, düşük grafiklerden yüksek grafiklere kolay ve hızlı kalite ayarı sağlayacaktır. Daha düşük kalite, gecikme olmadan daha iyi bir oyun deneyimi sağlayacaktır. Daha yüksek kalite ise kar efektleri, rüzgar, güneş ışığı, su parçacıkları ve yoğun çamur sağlar.

Ücretsiz çevrimiçi kamyon sürme ve teslimat oyunlarının keyfini çıkarın ve çevrimiçi teslimat oyunları kategorimizdeki diğer benzer oyunları kontrol ettiğinizden emin olun. Herhangi bir sorununuz varsa ve tüm seviyeleri bitiremiyorsanız, bitirmek için ne yapmanız gerektiğini görmek için inceleme videolarını ve youtube oyununu izlediğinizden emin olun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Özellikler

 • Güzel, zorlu ve gerçekçi bir 3D off-road kamyon teslimat oyunu.
 • Harika gerçekçi kontroller ve son derece ayrıntılı grafikler.
 • Cipleri, kamyonları, 4x4'leri ve arazi araçlarını sürün.
 • Mükemmel bir genel bakışa sahip olmak için kameranın görünümünü değiştirmek için fareyi kullanın.
 • 4 tekerlekli araba sürmeye başlayın ve 10 tekerlekli kamyona kadar bitirin.
 • Yaz, yağmur ve kış gibi seviyelere bağlı olarak farklı hava durumu.
 • Çamurlu yollar, su birikintileri, kir, dik yokuşlar ve çok daha fazlasıyla dolu zorlu engeller.
 • Müthiş fizik, sesler ve animasyonlar.
 • Oynaması kolay ve eğlenceli.

Off Road Kargo Sürüş Simülatörü Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bağımlılık yapan ve büyüleyici oyun oynama ile bir kargo kamyonu sürüş simülatörü oyunu oynamak eğlencelidir. Off-Road Cargo Drive Simulator, VitalityGames.com'da çevrimiçi olarak ücretsiz olarak oynanabilir. Off-Road Cargo Drive Simulator, tüm modern tarayıcılarda mükemmel şekilde çalışmasına izin veren WebGL teknolojisi ile geliştirilmiştir. Off Road Cargo Drive Simulator oyununu beğendiyseniz, Russian UAZ Offroad Driving 3D, Russian Offroad Pickup Driver, Extreme OffRoad Cars, Extreme OffRoad Cars 2 ve 18 Wheeler Lumber Cargo'yu da beğenebilirsiniz. İyi eğlenceler!

izlenecek yol

Video Talimatı ve Youtube oyun oynama.

Yayın tarihi
Aralık 2018
Geliştirici
Off Road Cargo Drive Simulator, BrightestGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Off Road Cargo Drive Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 156.1k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 1675 votes. This awesome game has been made by BrightestGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Off Road Cargo Drive Simulator game, make sure to check out our other exciting games.