Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Off Road 4x4 Jeep Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 29, 2022
Off Road 4x4 Jeep Simülatörü artık burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz. Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!
  • Rotate Camera
    Drive
    Brake

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz çevrimiçi yeni araba oyunları mı arıyorsunuz? Öyleyse, web sitemizde oynayabileceğiniz en iyi araba oyunlarından bazılarını bulabilirsiniz ve Off Road 4x4 Jeep Simulator bu oyunlardan biridir!

Bu sürüş oyununda adından da anlaşılacağı gibi 4x4 Jeep aracı kullanacaksınız. Oyun başlar başlamaz haritayı keşfetmekte özgürsünüz. Arabanın 3 modu vardır: Simulator, Drift ve Arcade ve istediğiniz zaman bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Arabanız da özelleştirilebilir, bu yüzden gerçekten benzersiz göründüğünden emin olun! Drift yapabilir, rampalardan atlayabilir veya sadece etrafta dolaşabilir ve manzaraları seyredebilirsiniz. Bu nedenle, bir sürüş seansı için dışarı çıkmaya hazırsanız, Oynat düğmesini tıklayın!

Çocuklara yönelik daha fazla araba oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Ayrıntılı ortam
  • özelleştirilebilir araba
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
October 2022
Geliştirici
Off Road 4x4 Jeep Simulator, Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Off Road 4x4 Jeep Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.6k times and has received a rating of 4.30 / 5 din 69 votes. This awesome game has been made by Inspector Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Off Road 4x4 Jeep Simulator game, make sure to check out our other exciting games.