Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ocean Kids Back To School

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 05, 2022
Luca ve arkadaşları okula hazırlanıyorlar ve yardımınıza ihtiyaçları var! Onlara yardım edebilir misin?
  • Interact With The Game

Hem eğlenceli hem de oynaması kolay bir giydirme oyunu mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bayılacağınız güzel bir giydirme oyunumuz var! Ve bu oyun Ocean Kids Back To School!

Bu çevrimiçi oyunda, Luca ve arkadaşlarının okula hazırlanması gerekiyor ama yapılması gereken çok fazla şey var. Giyinmeleri, en güzel kıyafetlerini giymeleri ve ardından Vespa'yı tamir etmeleri gerekiyor ve görünüşe göre Vespa'nın bazı onarımlara ihtiyacı var. Ve tüm bunlar okul başlamadan önce yapılmalı. İşlenecek çok şey var, değil mi? İşte burada devreye giriyorsun! Bu çocukların her birinin en iyi kıyafetlerini, saç stillerini ve aksesuarlarını seçmelerine yardımcı olabilirsiniz, böylece okuldaki ilk günlerinde en iyi şekilde görünmelerini sağlayabilirsiniz. Herkes giyindikten sonra Vespa'ya bir göz atabilirsiniz. İlk bakışta daha iyi günler gördüğünü söyleyebilirsiniz, ancak neyse ki bunu düzeltmenin yolları var. Temizleyebilir, üzerindeki kir tabakasını çıkarabilir ve ardından kaputtaki tümsekleri düzeltebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, bir adım daha ileri götürebilir ve ona yeni bir boya işi ve hatta bazı sevimli çıkartmalar verebilirsiniz.

Yani ne diyorsun? Bu çocuklara yardım edebilir misin? Öyleyse Oynat düğmesine tıklayın ve neler yapabileceğinizi görelim!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kıyafet seçeneği
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Ocean Kids Back To School, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Ocean Kids Back To School game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.5k times and has received a rating of 4.38 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ocean Kids Back To School game, make sure to check out our other exciting games.