Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Nut Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 08, 2016
Mümkün olduğunca çok meşe palamudu toplama arayışında sevimli bir sincap olarak oynayın! Nut Rush şu anda web sitemizde ücretsiz olarak mevcut!
  • Jump

Engellenmemiş platform oyunlarının hayranı mısınız? Cevabınız "Evet" ise ve çevrimiçi hayvan oyunları oynamayı seviyorsanız, şu anda sitemizde ücretsiz olarak sunulan Nut Rush'ı denemelisiniz!

Nut Rush, diğer pek çok çocuk oyunu gibi eğlenceli ve oynaması kolaydır, bu nedenle hemen çalışmaya başlayacaksınız! Platformlardan düşmekten kaçınırken mümkün olduğunca çok meşe palamudu toplaması gereken sevimli küçük bir sincap rolünü üstleniyorsunuz. Bir sonraki platforma geçerken çok fazla meşe palamudu kaçırmamak için atlamalarınızı mükemmel bir şekilde zamanlamanız gerekecek. Kontroller basittir; atlamak için farenin sol tuşuna tıklamanız yeterlidir. Kulağa basit gelmiyor mu? Ekranda olup bitene odaklandığınız sürece öyledir, o yüzden fazla dikkatinizi dağıtmayın.

Nut Rush çok zor değil ve uzun bir günün ardından oynamak için eğlenceli bir oyun arayan sıradan oyuncular için mükemmel. Bu nedenle, bu çevrimiçi oyuna bir şans vermeye hazırsanız, Oynat düğmesini tıklayın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Akıllıca tasarlanmış seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Nut Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 10.3k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Nut Rush game, make sure to check out our other exciting games.