Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Nubic Boom Crusher

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 26, 2023
Nubic Boom Crusher, boş vaktiniz olduğunda burada, web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz mükemmel bir çevrimiçi oyundur.
  • Move
    Jump
    Shoot

Nubic Boom Crusher'a hoş geldiniz - her yaştan sıradan oyuncular için mükemmel olan Minecraft tarzı nihai nişancı oyunu! Çarpıcı grafikler ve tam olarak Minecraft'a benzeyen bir sanat stili ile bu oyun kesinlikle hayal gücünüzü yakalayacak ve sizi saatlerce meşgul edecek.

Nubic Boom Crusher'da kendinizi, ortasında yıkılması gereken bir binanın olduğu kapalı bir alanda bulacaksınız. Silahınızla mümkün olduğunca fazla hasar verin. Oyunda ilerledikçe ve daha fazla para kazandıkça yeni silahların kilidini açabilecek ve daha patlayıcı bir deneyim için cephaneliğinizi geliştirebileceksiniz.

Bu oyun, Minecraft oyunlarını seven çocuklar için mükemmel ve hepsinden önemlisi, ücretsiz olarak sunuluyor! Basit ama bağımlılık yaratan oynanışıyla Nubic Boom Crusher, boş zamanlarını eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde geçirmenin bir yolunu arayan genç oyuncuların gözdesi olacağından emin. Ve bu bir nişancı oyunu olduğu için, çocuklar eğlenirken el-göz koordinasyonlarını geliştirmeleri ve reflekslerini geliştirmeleri için harika bir yol.

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Oyun kategorilerimize henüz bakmadınız mı? Ücretsiz oyunlar arıyor ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, başlamak için harika bir yer. Araba oyunları, nişancı oyunları, engelsiz oyunlar ve simülatör oyunları dahil olmak üzere binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte birkaç iyi haber daha: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Basit ve eğlenceli oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Nubic Boom Crusher, Hihoy tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Nubic Boom Crusher game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 3.46 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by Hihoy and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Nubic Boom Crusher game, make sure to check out our other exciting games.