Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Nova Covered Ops

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 03, 2022
Yolunuza çıkan düşman dalgalarından kurtulabilir misiniz? Eğer öyleyse, tıklayın ve bize neye sahip olduğunuzu gösterin!
  • Shoot
    Telekinesis

Merhaba, nişancı oyunu hayranları! Bugün, sitemizde denemeniz için özel bir atış oyunumuz var!

Nova Covered Ops, stilize edilmiş grafikler ve aksiyon dolu bir oynanış sunan inanılmaz ücretsiz bir oyundur. Tepki verme süreniz ve el-göz koordinasyonunuz bu oyunda test edilecek! Bulunduğunuz yeri keşfeden ve size doğru gelmekte olan tehlikeli düşmanlardan sağ çıkmalısınız. Öte yandan, çaresiz değilsiniz. Silahınla onları uzak tut. Eşyalar için gözlerinizi dört açın! Telekinezi, onları size getirmenizi veya düşmanlarınıza geri itmenizi sağlar! Yani ne düşünüyorsun? Atış yeteneklerinizi sergilemeye hazır mısınız?

Engellenmemiş daha fazla nişancı oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Şu anda binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

  • Stilize 2D grafikler
  • Aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
Nova Covered Ops, Gameloft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Nova Covered Ops game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Gameloft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Nova Covered Ops game, make sure to check out our other exciting games.