Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Noob Snake 2048

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 24, 2023
Başka bir Noob oyununa hazır mısın? Öyleyse, Noob'un en son macerasına buradan göz atın!
  • Move

Minecraft dokunuşuyla sürükleyici bir bilgisayar oyunu olan Noob Snake 2048'e hoş geldiniz!

Çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabileceğiniz Minecraft oyunları mı arıyorsunuz? Noob Snake 2048, Minecraft'ın heyecanını keyifli bir dokunuşla birleştiren büyüleyici bir PC yılan oyunudur. Heyecan verici bir yarışmada zafer için destansı bir arayışta sevimli kahramana katılacağınız bu Ücretsiz Minecraft Oyununa kendinizi kaptırın. Bu eğlenceli Minecraft Noob Oyunlarında liderlik tablosunda en üst sıralarda yer almak için yarışırken becerilerinizi ve stratejik düşüncenizi test eden çeşitli oyun modlarını keşfedin.

Seyahatlerinizde Değerli Hazineleri Keşfedin

Geniş alanda dolaşırken elmas miğferler, altın zırhlar, sulu havuçlar ve nefis kekler gibi değerli eşyalara dikkat edin. Oyunda ilerledikçe, bu öğeler size rekabet avantajı sağlayacak. Kefalet! Şenlik ateşleri, yapışkan örümcek ağları ve sinsi tuzaklar gibi tehlikeli engeller, yeteneklerinizi test etmek ve zor kazanılmış avantajlarınızı elinizden almak için pusuda bekliyor. Bu engellerin üstesinden gelmek için uyanık ve çevik kalın!

Harika Ödüller için Parlayan Zümrütler Kazanın

Zaferleriniz için ışıltılı zümrütler kazanın, oyun deneyiminize derinlik ve heyecan katan çeşitli yardımcı güçlendirmelerin ve büyüleyici, türünün tek örneği karakterlerin kilidini açmanıza olanak tanıyın.

Engelsiz PC Oyunlarında Becerilerinizi Açığa Çıkarın

Noob Snake 2048, PC oyuncuları için dizginsiz bir eğlence sunarak, ara sıra ılık yaz yağmurlarının oyuncu hızını artırdığı bir dünyaya engelsiz bir kaçış sağlayarak size sırtlarını dönmeye cesaret eden masum rakipleri şaşırtmak ve onlara saldırmak için mükemmel bir fırsat yaratıyor.

Şimdi Maceraya Katılın!

Şimdi maceraya katılın ve PC için yılan oyunlarının sevilen Minecraft evreni ile kusursuz bir birleşimi olan Noob Snake 2048'in büyüsüne tanık olun. Bu heyecan verici rekabet ve eğlence yolculuğunda becerilerinizi geliştirin, zümrütleri toplayın ve mükemmelliğe yükselin!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Rekabetçi oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Noob Snake 2048 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 903 times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Noob Snake 2048 game, make sure to check out our other exciting games.