Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Nissan Stagejuk 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 06, 2014
Simülatör sürüş oyunlarının büyük bir hayranıysanız ve Nissan Europe arabasını burada web sitemizde beğendiyseniz. İyi şanlar!
  • Drive

Simülatör sürüş oyunlarının büyük bir hayranıysanız ve Nissan Avrupa arabasını beğendiyseniz, sitemizdeki Nissan Stagejuk 3D oyunları adlı bu yeni oyunla benzersiz bir sürüş ve test deneyimi hazırladık.

Nissan Europe, kullanıcılara Nissan JUKE'yi keşfetme ve kullanma konusunda inanılmaz derecede sürükleyici bir deneyim sunan çevrimiçi bir modül olan Stage JUK3D'yi piyasaya sürdü. Aşama JUK3D, Nissan'ın çevrimiçi kullanıcılara ürünlerini keşfetmeleri için yenilikçi ve heyecan verici yollar sağlamak için teknolojiyi kullanma konusundaki kararlılığının en son adımıdır. Bu, Adobe Flash Player 11 ve devrim niteliğindeki Stage 3D teknolojisi tarafından desteklenen türünün ilk deneyimsel platformudur. O halde sürün, gerçek arabalarda araba sürmenin ve yarışmanın heyecanını yaşayın. Yüksek hızlarda nasıl tepki verdiğini ve eğrileri nasıl kesebileceğinizi görün. İyi eğlenceler, belki biraz drift yapın. Ve arabayı maksimum hıza çıkarmaya çalışın. Bak bakalım 250 km'ye ulaşabilecek misin? Çevrimiçi sürüş becerilerinizi geliştirin ve bu yeni Nissan Stagejuk 3D oyununda nihai sürüş mücadelesi olun.

İyi şanslar ve iyi eğlenceler! Ayrıca, diğer benzer birlik 3D araba ve motor simülatörü oyunlarını deneyin.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • 2 oyun modu
  • Oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Nissan Stagejuk 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 31.3k times and has received a rating of 4.42 / 5 din 95 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Nissan Stagejuk 3D game, make sure to check out our other exciting games.