Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ninja Robo Hero

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 02, 2022
Havalı görünen ninjalar, kılıçlar, özel saldırılar ve güçlü düşmanlar içeren destansı bir maceraya hazır olun!
 • Interact With The Game
  Move
  Hit
  Special Attack

Ninjaları sever misin? Bazı ninja oyunları havasında mısınız? Cevabınız "Evet" ise, daha önce görmediğiniz harika bir maceraya hazır olun! Ninja Robo Hero, son derece yetenekli bir Ninja Robotunun kontrolünü elinize aldığınız bir dövüş oyunudur. Topraklarınızı yeni işgal eden her türlü düşmanla savaşmak zorunda kalacaksınız. Temel saldırıya ek olarak emrinizde çok çeşitli özel saldırılar var. Ayrıca becerilerinizi ve zırhınızı da yükselttiğinizden emin olun, böylece düşmanlar tarafından istila edilme şansınız o kadar yüksek olmaz.

Bu oyunda her biri benzersiz yeteneklere, saldırılara ve zırhlara sahip beş kilitlenebilir karakter var. Hepsinin kilidini açın ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarın! Yol boyunca pek çok zorlu rakiple karşılaşacaksınız ama asla umudunuzu kaybetmeyeceksiniz; Yeterince sıkı çalışırsan, sonunda zafer senin olacak!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • Parlak ve renkli 2D grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Kilidi açılabilen karakterler
 • Yükseltilebilir beceriler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Ninja Robo Hero, TrendyGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Ninja Robo Hero game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by TrendyGames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ninja Robo Hero game, make sure to check out our other exciting games.