Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Nine Blocks: Block Puzzle Game

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 17, 2022
Klasik Tetris oyununun bu dönüşüyle beyninizi eğlendirin! Burada, sitemizde ücretsiz olarak oynayın!
  • Interact With The Game

Çevrimiçi oynayabileceğiniz harika ücretsiz bulmaca oyunları mı arıyorsunuz? Peki, aradığınız şey çevrimiçi bulmaca oyunlarıysa, klasik Tetris oyununun bu versiyonuna ne dersiniz? Adı Dokuz Blok: Blok Yapboz Oyunu ve eğlenceli, yeni ve taze!

Daha önce başka bir Tetris oyunu oynadıysanız, saniyeler içinde çalışmaya başlayacaksınız. Gelecekteki hareketleri engellememek için şekilleri almalı ve dikkatlice ızgaraya yerleştirmelisiniz. Bir satırı veya sütunu bitirdiğinizde, tıpkı klasik oyunda olduğu gibi kaldırılır. Nine Blocks: Block Puzzle Game ile orijinal Tetris arasındaki temel fark, şekilleri istediğiniz yere yerleştirebilmenizdir. Bu avantaj olabileceği gibi dezavantaj da olabilir. Oyunun ilk aşamalarında size çok fazla özgürlük verirken, dikkatli olmazsanız kendinizi hamlelere kilitleyebilirsiniz. O halde düşünme başlığınızı takın ve Oynat düğmesine basın! Dokuz Blok: Blok Yapboz Oyunu mükemmel bir zeka oyunudur!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • İleriyi düşünmeyi ve planlamayı teşvik eder
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
September 2022
Geliştirici
Nine Blocks: Block Puzzle Game, CASUAL AZUR GAMES tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Nine Blocks: Block Puzzle Game game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 4.64 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by CASUAL AZUR GAMES and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Nine Blocks: Block Puzzle Game game, make sure to check out our other exciting games.