Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Nick Basketball

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 10, 2016
Şimdi 1001-oyun.vom'da bu spor oyunu Nick Basketball'da çevrimiçi oynayın. Zaman kaybetmeyin ve hemen oynayın!
  • Move
    Grab Ball

Nick Basketball, içinizdeki sportifliği ortaya çıkaran bir oyundur. Şimdi 1001-oyun.com'da oynayın Sporu ve özellikle Nikelodeon oyunları basketbolu seviyorsanız, bu oyun tam size göre.

Bu nikelodeon basketbol oyunu, bir oyuncu için engellenmemiş olağanüstü bir basketbol oyunudur. Grubunuzu seçin ve her biri 2 dakika süren test maçlarına katılın. Oyunun tek oyunculu modda üç temel modu vardır. Tek oyunculu modu seçerken rekabeti, düzensiz maçı ve antrenmanı seçiyorsunuz. Yarışma modunda çeşitli gruplara karşı oynayacak ve finallere ulaşmak ve galip gelmek için liderlik tablosunda ilerleyeceksiniz. Rastgele modunda PC'ye karşı oynayacaksınız ve sadece en deneyimli oyuncu kazanır. Alıştırma modu, oyunu öğrenmek için tasarlanmıştır. Burada tek başınıza oynuyorsunuz ve topu iki halkaya atabiliyorsunuz.

Sünger bob'a karşı TMNT oynayın. Sünger Bob veya diğer favori Nick karakterlerinizle mükemmel smaçları gerçekleştirin. Şampiyonluk kupasını kazanmak için turnuvaya girin. Müthiş oyun, nick karakterleriyle NBA reçeli gibi. Belki yeni NICKELODEON BASKETBALL STARS 2 oyununu ve NICKELODEON BASKETBALL STARS 3 oyununu 1001-oyun.com'da denemek istersiniz.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Nick Basketball game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 16.4k times and has received a rating of 4.50 / 5 din 56 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Nick Basketball game, make sure to check out our other exciting games.