Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

New Years Eve Cruise Party

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 26, 2022
Yılbaşı gecesi neredeyse burada! Büyük partiye hazır mısın? Bu kızların bu durum için en iyi kıyafetlerini seçmek için yardımınıza ihtiyaçları var.
  • Interact With The Game

Yılbaşı Gemisi Partisi, kızlar için en mükemmel giydirme oyunudur! Bu oyunda, göz kamaştırıcı bir Yılbaşı Gecesi gemi gezisi partisine hazırlanan altı şık kıza yardım edeceksiniz. Her kızın kendine özgü kıyafet, aksesuar ve saç modeli koleksiyonu vardır, böylece yaratıcılığınızın parlamasına gerçekten izin verebilirsiniz.

İster şık ve sofistike bir görünüm ister daha eğlenceli ve eğlenceli bir şey isteyin, aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz seçenek var. Güzel grafiklere ve sezgisel oynanışa sahip Yılbaşı Gemisi Partisi, yeni yılı şık bir şekilde karşılamanın mükemmel bir yoludur! Anahtar Kelimeler: giydirme oyunu, kızlar, Yılbaşı Gecesi, gemi gezisi partisi, moda, giysiler, aksesuarlar, saç stilleri, yaratıcılık, grafikler, oynanış.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikleri:

  • Sevimli ve renkli grafikler
  • Her kızın kendi kıyafetleri ve aksesuarları vardır.
  • Kazanması ve oynaması kolay

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
New Years Eve Cruise Party, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This New Years Eve Cruise Party game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this New Years Eve Cruise Party game, make sure to check out our other exciting games.