Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Nba Hoop Troop

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 17, 2013
NBA Hoop Troop, Olimpiyat basketbol oyununda diğer takımlarla rekabet ettiğiniz yeni bir spor şampiyonası 3D oyunudur.
 • Move
  Pass/Steal Ball
  Spin/Charge Player
  Shoot/Block

NBA Hoop Troop, Olimpiyat basketbol oyunlarında diğer takımlarla rekabet ettiğiniz 3D olarak yapılmış yeni bir spor şampiyonluk oyunudur. Oyunu oynarken, elinizden geldiğince çok pas vermeye çalışın ve takımınızın zaferini garantilemek için mümkün olduğunca çok puan toplayın. NBA Hoop Troop, makul bir b-top maç testi sistemi oyunudur. Harika bir 3D iklimde tek bir oyuncu veya 2 oyunculu bir top oynayın. Çok eğlenceli ve öğrenmesi biraz basit. Yetkili NBA gruplarından birini seçin ve üç benzersiz kortta oynayın (saha, ev üstü, okyanus kenarı). İhtiyatlı olacak şekilde herhangi bir sayıda maç kazanmaya çalışın ve NBA Hoop Troop slam oyununun uzmanına dönüşün!

Grubunuzu seçin ve her biri 2 dakika süren test maçlarına katılın. Oyunun tek oyunculu modda üç temel modu vardır. Tek oyunculu modu seçtiğiniz noktada, rekabet, düzensiz maç ve antrenman hakkında bir kararınız var. Yarışma modunda, çeşitli gruplara karşı oynayacak ve finallere ulaşmak ve şampiyon olmak için liderlik tablosunda ilerleyeceksiniz. Rastgele modunda PC'ye karşı oynayacaksınız ve sadece en deneyimli oyuncu kazanır. Alıştırma modu, oyunu öğrenmek için tasarlanmıştır. Burada tek başınıza oynuyorsunuz ve topu iki halkaya atabiliyorsunuz.

İstediğiniz kadar numara yapın ve izleyicilerinizi etkileyin. Bu yeni 3d NBA Hoop Troop oyununda en iyi spor oyuncusu olmak için eğlenin ve basketbol becerilerinizi geliştirin. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • Eğlenceli ve rekabetçi oyun
 • 2 oyuncu modu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Nba Hoop Troop game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 38.8k times and has received a rating of 3.88 / 5 din 84 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Nba Hoop Troop game, make sure to check out our other exciting games.