Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mythical Jewels

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 26, 2016
Mythical Jewels, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir 3'lü eşleştirme oyunudur!
  • Play

Puan kazanmak için efsanevi mücevherleri sıralayın! Bu Maç 3 oyununda bir sürü bomba bonusu var. Bir hat bombası kazanmak için bir L veya T kalıbı oluşturabilirsiniz. Arka arkaya 5 mücevher bir renk bombası yaratır. 3'ten büyük herhangi bir grup ekstra zamana değer!

Bütün bir kumbara tahmin eder ve mücevherler ve zümrütler bu ışıltılı 3'lü Eşleştirme bilmecesinden büyük miktarda içerir. Harika asansörler için daha büyük eşdeğerler yapın! Hamleleriniz bitmeden yüksek bir puana ulaşabilecek misiniz?

1001-oyun.com'da her gün oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • İyi zeka oyunu
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Mythical Jewels game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 18.4k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 33 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mythical Jewels game, make sure to check out our other exciting games.