Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

My Trendy Ball Gown

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 14, 2022
Gökkuşağı kızları balo balosuna hazırlanıyor. Bu etkinlik için en iyi kıyafetleri seçmelerine yardım edebilir misin?
  • Interact With The Game

My Trendy Ball Dress, Rainbow Girls'ün başrolde olduğu kızlara yönelik bir giydirme oyunudur. Oyunda kızlar balo balosunu planlıyor ve giyecekleri en iyi kıyafetlere karar veriyorlar. Her kızın, aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz bir kıyafet ve aksesuar seçimi vardır ve bu da oyuncuların mükemmel görünümü yaratmak için karıştırıp eşleştirmesine olanak tanır.

Bir giydirme oyunu olarak My Trendy Balo, oyuncuların yaratıcılıklarını keşfetmelerine ve farklı tarzları deneyerek eğlenmelerine olanak tanır. Oyunun oynaması kolaydır ve Rainbow Girls'ün kıyafetlerini özelleştirmek için çeşitli seçenekler sunar. Oyuncular, balo balosu için mükemmel takımı yaratmak için çok çeşitli elbiseler, ayakkabılar ve aksesuarlar arasından seçim yapabilir.

My Trendy Ball Dress, giydirme oyunlarını seven kızların kesinlikle bayılacağı eğlenceli ve ilgi çekici bir oyundur. Renkli ve canlı grafikleri, ilgi çekici hikayesi ve benzersiz karakterleriyle oyun, her yaştan oyuncuya saatlerce eğlence sunuyor. İster giydirme oyunlarının hayranı olun, ister sadece zaman geçirmenin eğlenceli ve çekici bir yolunu arayın, Trendy Balo Elbisem harika bir seçimdir.

Özellikler:

  • Sevimli 2D grafikler
  • Her kızın kendine özgü kıyafet koleksiyonu vardır.
  • Oynaması kolay ve eğlenceli

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
My Trendy Ball Gown, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This My Trendy Ball Gown game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this My Trendy Ball Gown game, make sure to check out our other exciting games.