Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

My Sweet Lolita Dress

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 09, 2022
LOL Sürpriz Kızlar ile birlikte yeni moda trendlerini keşfedin ve en yaratıcı kıyafeti kimin bulabileceğini görün!
  • Interact With The Game

Selamlar, moda tutkunları! Kızlar için yeni, basit ve eğlenceli bir giydirme oyununa hazır mısınız? Eğer öyleyse, doğru yerdesiniz, çünkü 1001-oyun.com çocuklar için en yeni giydirme oyunlarını sunuyor!

Bugünkü oyun Benim Tatlı Lolita Elbisem. Oyun, LOL Sürpriz Kızlar arasında bazı havalı moda trendlerini denemek istediklerini söyledikleri bir kısa mesaj konuşmasıyla başlar. 1980'lerin Japon modası olan Lolita Dressing Style'a yerleşirler ve mümkün olan en havalı kıyafetleri yaratmaya devam ederler. Bu kızların her birine, makyajlarını ve aksesuarlarını tamamlayan kıyafet ve saç stilleri seçmelerinde yardımcı olun. Her kızın gardırobu benzersizdir, bu nedenle aynı elbiseyi asla iki kez görmezsiniz. Bu oyun canlı grafiklere sahip ve öğrenmesi ve oynaması basit, bu yüzden onu kaçırmak için hiçbir neden yok! Moda oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız veya çevrimiçi moda oyunları arıyorsanız, My Sweet Lolita Dress sizin için en iyi seçenek!

Özellikler:

  • Sevimli 2D grafikler
  • Her kızın kendine özgü kıyafetleri vardır
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
My Sweet Lolita Dress, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This My Sweet Lolita Dress game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 567 times and has received a rating of 1.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this My Sweet Lolita Dress game, make sure to check out our other exciting games.