Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

My Summer Car: German

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 16, 2023
Hiç araba tamircisi olmak istedin mi? Şimdi web sitemizde bugünün oyunuyla şansınız var! Oynat'a tıklayın ve işe koyulalım!
 • Move
  Jump
  Pick Up item
  Intall Car Part
  Drop item
  Crouch
  Remove Car Part
  Buy Food/Tuning Parts
  Raise Money
  Zoom
  Hints
  Settings

My Summer Car: German, simülatör ve mekanik oyunlarının hayranları için heyecan verici yeni bir araba oyunudur. Bu oyunda garajda bekleyen bir arabayı tamir etmesi gereken bir tamirci rolünü üstleniyorsunuz. Sizin için hazır olan arabayı bulmak için garajınıza giriyorsunuz ve oyun başlıyor.

Arabayı tamir etmek için etrafta dolaşmanız ve üzerine takılması gereken parçaları bulmanız gerekecek. Bazı bileşenler diğerlerinden sonra yerleştirilmelidir, bu nedenle kurulum sırasına çok dikkat edin. Oyun olabildiğince gerçekçi olacak şekilde tasarlandı, bu nedenle arabayı tamir etmenin en etkili yolunu seçmek için problem çözme becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Araç üzerinde çalışırken yeme içmeyi unutmayınız; aksi takdirde yorulur ve yavaş hareket edersiniz. Ayrıca takılırsanız ne yapmanız gerektiğine dair ipuçları sağlayan bir ipucu sistemi de vardır.

My Summer Car: German, doğrudan internet tarayıcınızda oynayabileceğiniz engellenmemiş bir oyundur, bu nedenle herhangi bir şey indirmenize gerek yoktur. Bu araba oyunu, simülatör oyunlarını seven ve araba tamircisi olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemek isteyenler için mükemmel.

Web sitemizde oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada, hemen şimdi deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Bundan sonra ne yapacağınızı bilmiyorsanız diye ipucu sistemi
 • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
Şubat 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This My Summer Car: German game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 8.5k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 97 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this My Summer Car: German game, make sure to check out our other exciting games.