Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

My Shark Show

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 19, 2021
Köpekbalığı Gösterim, her türlü harika numarayı yaparken izleyicilerinizi eğlendirmenizi sağlar. Gösteriye hazır mısın?
  • Interact With The Game
    Move

Eğlence sektöründe çalışmanın ve çeşitli şovlarda performans sergilemenin nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? My Shark Show tam da bunu yapmanızı sağlayan bir oyundur. Bir köpekbalığı olarak. Kulağa garip geldiğini biliyorum ama aslında çok eğlenceli. Bu köpekbalığı oyununda bir köpek balığını kontrol ediyorsunuz ve izleyicilerinizi eğlendirmek için çeşitli numaralar yapmalısınız. Büyük et parçalarını ısırmak için sudan atlayın, ateş halkalarından atlayın, balık yiyin, vb.

Oyun, güzel görünümlü 2D grafiklere ve öğrenme eğrisini gerçekten kısaltan basit bir kontrol şemasına sahiptir. Kısa sürede alışacaksınız. Gösterileriniz sırasında para kazanabilir ve bunları yeni köpekbalıklarının kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Yani ne diyorsun? Spot ışığına hazır mısın? Ardından Oynat düğmesini tıklayın ve başlayalım!

Daha fazla çevrimiçi oyun için oyun kategorilerimize göz atın! Hazır binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var ve her gün yenilerini ekliyoruz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Özellikleri:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Öğrenmesi kolay kontroller
  • Eğlenceli oyun
  • Açılabilir köpek balıkları

Yayın tarihi
Ekim 2021
Geliştirici
My Shark Show, Agame tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This My Shark Show game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.3k times and has received a rating of 4.11 / 5 din 36 votes. This awesome game has been made by Agame and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this My Shark Show game, make sure to check out our other exciting games.