Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mouse 2 Player Moto Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 17, 2022
Web sitemizde heyecan verici bir yarış oyununa hazır olun! Mouse 2 Player Moto Racing'i hemen ücretsiz oynayın!
 • Ride Single Player
  Nitro Single Player
  Use Item Single Player
  Reset Single Player
  Ride Player 1
  Nitro Player 1
  Use Item Player 1
  Reset Player 1
  Ride Player 2
  Nitro Player 2
  Use Item Player 2
  Reset Player 2

İki kişilik oyunlardan hoşlanıyor musunuz? En sık aradığınız oyunlar arasında 2 kişilik engelsiz oyunlar var mı? Öyleyse, 1001-oyun.com'da Mouse 2 Player Moto Racing oynayabileceğiniz için şanslısınız!

Bu yarış oyunu, bitiş çizgisini önce geçmek için her fırsatta rakiplerinizi alt etmenizi gerektirir. Bu çocuk motosiklet oyununda kilidi açılabilir motosikletler, zorlu seviyeler ve çetin rakipler bulunur. Her yarışı kazanmak için yarış becerilerine sahip olduğuna inanıyorsan Mouse 2 Player Moto Racing tam sana göre! Öyleyse devam edin ve Oynat düğmesine basın ve bize ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterin!

Daha da fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyorsunuz ama onları nereden alacağınız hakkında bir fikriniz yok mu? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynanabilecek çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyun var ve her gün daha fazlası ekleniyor.

Özellikler:

 • Stilize 3D grafikler
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • 2 oyuncu modu
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
November 2022
Geliştirici
Mouse 2 Player Moto Racing, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Mouse 2 Player Moto Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 12 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mouse 2 Player Moto Racing game, make sure to check out our other exciting games.