Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Motocross Urban Fever

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 06, 2013
Motokros kentsel ateşi, yeni ve harika bir 3D motokros Miniclip yarış oyunu. İyi şanslar ve burada, 1001-oyun.com'da sürüşün keyfini çıkarın!
  • Drive

Ücretsiz Motosiklet Yarışı Oyunları için Motorunuzu Çalıştırın!

Motokros motorunuzu çalıştırın ve sizi koltuğunuzun ucunda tutacak yoğun, ücretsiz bir motosiklet yarış oyununa hazırlanın! Motocross Urban Fever, keşfetmeniz için çok sayıda büyüleyici çevrimiçi motokros oyunu seçeneğiyle en iyi çevrimiçi motokros oyunudur. Üstelik aksiyon dolu çok oyunculu modda dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet edebilirsiniz. İlerlemenizi kaybetme endişelerine elveda deyin; Başarılarınızı çevrimiçi veya yerel olarak PC'nize kolayca kaydederek ara verdiğinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Kariyer Modu ile destansı bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kariyer Modumuzla, tanınmış bir ücretsiz motosiklet yarış oyunları şampiyonu olmak için destansı bir maceraya atılabilirsiniz. Hızlı Oynatma seçeneği, hızlı bir adrenalin patlaması için üç arazi motosikleti oyunu çevrimiçi modu sunar: Hızlı Yarış, Nakavt ve Denemeler. Her mod, oyununuzda ilgi çekici bir çeşitlilik sağlayarak yeni zorluklar ve ilginç fırsatlar sunar. Hepsini yenmek için dikkatli olun!

İçinizdeki Hız Şeytanını Serbest Bırakın!

Bu kalp atışlarını hızlandıran motosiklet yarışı oyunlarına ücretsiz dalmaya hazır mısın? Tereddüt etmeyin; Oynat düğmesine basın ve içinizdeki hız iblisini serbest bırakın! Yarış becerilerinizi daha önce hiç olmadığı gibi test etmeye hazırlanın.

Binlerce Ücretsiz Çevrimiçi Motosiklet Yarışı Oyununu Keşfedin!

Hala daha fazla çevrimiçi oyun heyecanına aç mısınız? Keşfedilmeyi bekleyen binlerce engellenmemiş oyun sunan kapsamlı oyun kategorilerimize göz atın! Heyecanı kucaklayın ve oyunların başlamasına izin verin!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Çok oyunculu mod
  • Kariyer Modu ve Hızlı Oyun Modu
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
June 2013
Geliştirici
Motocross urban fever, Miniclip tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Motocross Urban Fever game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 41.2k times and has received a rating of 4.13 / 5 din 67 votes. This awesome game has been made by Miniclip and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Motocross Urban Fever game, make sure to check out our other exciting games.