Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Moto Madness

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 02, 2023
En işlek otoyollardan bazılarında yoğun trafikte motosikletinizi çılgın hızlarda sürmeye hazırlanın!
  • Ride

Moto Madness: Ücretsiz Motosiklet Oyunları için Nihai Çevrimiçi Hedef!

Yoğun otoyolda yoğun trafiğin ortasında korkusuzca sürerken ve engellenmeden olağanüstü mesafeler elde etmeye çalışırken, çevrimiçi ücretsiz motosiklet oyunlarının adrenalin pompalayan dünyasına dalmaya hazırlanın. Bu oyun engellenmemiştir ve ünlü Unblocked66 Games türüne aittir, yani herhangi bir kısıtlama olmaksızın doğrudan tarayıcınızdan oynayabilirsiniz.

Favori Bisikletinizi Seçin ve Otoyolları Sürün!

Engelsiz motosiklet oyunlarından oluşan geniş koleksiyonu keşfedin ve otoyolları fethetmek için en sevdiğiniz iki tekerlekli canavarı seçin. Her biri benzersiz ve heyecan verici deneyimler sunan toplam 8 farklı motosikletin kilidini açmak için sürerken sanal paralar toplayın.

Çarpıcı 3D Grafikler ve Hızlı Oynanış

Moto Madness, oyuncuları daha en başından büyüleyen çarpıcı, parlak ve renkli 3D grafiklere sahiptir. Hızlı tempolu oyun, yalnızca sizi meşgul etmekle kalmaz, aynı zamanda yoğun trafikte ustaca gezinirken diğer araçlarla talihsiz çarpışmalardan kaçınırken el-göz koordinasyonunuzu da geliştirir.

Unutulmaz Bir Maceraya Atılın

Her cesur manevranın ve becerikli kaçmanın sizi oynanacak bisiklet oyunlarının tartışmasız şampiyonu olmaya yaklaştırdığını bilerek, bu heyecan verici yolculuğa çıkarken heyecanı yaşayın. Öyleyse sanal kaskınızı takın, motorların gazını yükseltin ve Moto Madness dünyasının sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkarmasına izin verin!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı oyun
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Kilidi açılabilen motosikletler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
August 2023
Geliştirici
Moto Madness, Instant Games Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Moto Madness game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.2k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by Instant Games Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Moto Madness game, make sure to check out our other exciting games.