Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mortal Kombat

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 21, 2022
Artık orijinal Mortal Kombat oyununu burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz!
  • Move
    Punch And Kick(You Can Change The Controls To Whatever You Like)
    Start
    Select

Mortal Kombat, ilk olarak 1992'de çıkan bir dizi klasik dövüş oyunudur. Adı "Mortal Kombat" olan ilk oyunda, her birinin kendine özgü hareketleri ve "ölümleri" olan benzersiz karakterlerden oluşan bir listesi vardır. Oyuncular kazanmak ve oyunun turnuva basamaklarını yükseltmek için birbirleriyle bire bir savaşırlar.

Mortal Kombat serisini öne çıkaran şeylerden biri, "ölümler" olarak adlandırılan son hamlelerin ne kadar şiddetli ve kanlı olduğudur. Bu abartılı bitirme hamleleri, serinin oyun tarihinin tartışmalı ama sevilen bir parçası olmasına yardımcı oldu.

Mortal Kombat, acımasız dövüşleriyle tanınır, ancak daha sonraki oyunlarda üzerine inşa edilen derin bir mitolojiye ve hikayeye de sahiptir. İlk oyunda oyuncular, Liu Kang, Johnny Cage ve Scorpion gibi karakterlerin yanı sıra oyundaki rolleriyle ünlenen kötü büyücü Shang Tsung ile tanıştı. Dizi hala bu karakterler ve sahip oldukları çatışma hakkındadır.

Özellikler:

  • 2D retro grafikler
  • Zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor

Yayın tarihi
Ağustos 1992
Geliştirici
Mortal Kombat, Midway tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
MATUREPEGi 18
This Mortal Kombat game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by Midway and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mortal Kombat game, make sure to check out our other exciting games.