Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mortal Kombat 3

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 06, 2022
Mortal Kombat 3'te efsanevi rakiplere karşı savaşın! Web sitemizde ücretsiz olarak burada!
 • Next/confirm
  Make A Choise
  Move/balance/jump
  Body Combat
  Strike Attack
  Block

Mortal Kombat'a hazır mısınız? Evet, doğru, bu efsanevi dövüş oyunu artık burada ücretsiz olarak sunuluyor!

Kung Lao, Liu Kang, Sonya Blade, Jax, Nightwolf veya Sub Zero gibi efsanevi dövüşçüler arasından seçim yapın. Her karakterin, Mortal Kombat'ın en büyük şampiyonu olma çabanızda ustalaşabileceğiniz kendi özel hareketleri ve ölümleri vardır.

Mortal Kombat 3, 1995 yılında piyasaya sürülmesine rağmen hala dünya çapındaki oyuncular tarafından tüm zamanların en iyi dövüş oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Daha önce hiç oynamadıysanız, şimdi şansınız! Oturun, favori dövüşçünüzü seçin ve gerçekten yoğun dövüşlere hazır olun! Yani ne diyorsun? Bu klasik oyunu oynamak için heyecanlı mısınız? Eğer öyleyse, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D retro grafikler
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 14 benzersiz dövüşçü
 • Her dövüşçünün kendine özgü bir dizi hareketi vardır.
 • ölümler
 • hayvanlar
 • Öğrenmesi kolay ama kontrollerde ustalaşması zor

Yayın tarihi
April 1995
Geliştirici
Mortal Kombat 3, Midway tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Mortal Kombat 3 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.2k times and has received a rating of 3.63 / 5 din 41 votes. This awesome game has been made by Midway and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mortal Kombat 3 game, make sure to check out our other exciting games.