Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Morning Catch

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 13, 2015
Balığa gitmek istediniz ama bunun için zamanınız olmadı mı? Morning Catch bu sorunu çözmek için burada!
  • Play

Web sitemizde yalnızca en iyi 3D veya 2D avcılık ve balık tutma oyunlarını çevrimiçi oynayın. Bunun gibi harika bir yeni oyun Morning Catch balık tutma oyunudur.

Morning Catch gerçekçi ve keyifli bir balık tutma oyunudur, kesinlikle denemeniz gereken, her türlü balığı yakalamak istediğiniz bir yer seçin, göldeki sabah ormanında balık yakalayın ve gerçekçi seslerin keyfini çıkarmanız gereken bir oyundur. çevrenizdeki doğa ve gerçek balık avındayken rahatlayın.

Bu oyunda bluegill, crappie, flathead, pike ve çok daha fazlasını yakalayabilirsiniz! Balık yakalamak için önce seçtiğiniz yere yemi dökmeniz, daha sonra balık ısırdığında balığın ısırmasını beklemeniz, ardından aksiyon başlamanız, balığı kuru olarak sudan çıkarmanız ve belirli sayıda puan almanız gerekir. Daha fazla balık yakalar ve puan kazanırsınız. Bu noktalarda yeni yemler, oltalar ve gölde yeni yerler satın alabilirsiniz.

Oyunu oynamak için fareyi kullanın, nişan alın ve bir balık yakalayın. Eğitim oyunun içindedir. Sonuçlarınızı kaydetmek için gönder düğmesini kullanın. Takma adınızı girin ve Tamam'ı tıklayın. Oyun özellikle balıkçılar için her yaş için uygundur çünkü bu mükemmel balık tutma oyunu sayesinde gerçek balık avlama deneyimleri yaşayacaksınız. Size iyi eğlenceler dileriz

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Rahatlatıcı oyun
  • Oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Morning Catch game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 22.7k times and has received a rating of 4.29 / 5 din 109 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Morning Catch game, make sure to check out our other exciting games.