Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Monster Truck Stunt Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 11, 2023
Web sitemizde yeni bir canavar kamyon mücadelesi var. Onu fethetmek için becerileriniz var mı? Hadi bulalım!
  • Interact With The Game
    Drive

Nihai Canavar Kamyon Macerasına hazırlanın!

Monster Truck Stunt Racing, genç sürücüler için saatlerce eğlence sağlayan heyecan verici yarışlar ve heyecan verici arazi gezileri ile ideal bir ücretsiz canavar kamyon oyunudur.

Tüm Genç Sürücülere Çağrı: Nihai Çocuk Sürüş Oyunu!

Çocuklar için araba sürme oyunlarından hoşlanıyorsanız daha uzağa bakmayın! Engebeli ormanlık patikalarda, kumlu çöl patikalarında ve hatta karlı dağ yollarında güçlü canavar kamyonlara pilotluk yaparken unutulmaz bir maceraya hazırlanın.

Monster Truck Stunt Racing: Dünya Turu burada!

Monster Truck Stunt Racing: World Tour'un heyecan verici dünyasına girin. Her biri kendi kişiliğine sahip sekiz inanılmaz canavar kamyon filosundan birini seçin. Harekete geçmeye hazır tam bir canavar kamyon ordusuna sahip olmak gibi!

Unblocked66 Oyunlar Kategorisi ile Eğlenceyi Açığa Çıkarın!

İşte en iyi bölüm: Monster Truck Stunt Racing, Engelsiz66 Oyunlar kategorisine giriyor. Bu, her zaman, her yerde heyecana dalabileceğiniz anlamına gelir. Engel yok, sadece saf, katkısız eğlence sizi bekliyor!

Kemerlerinizi Bağlayın ve Nihai Şampiyon Olun!

Meydan okumaya hazır mısın? Kendinizi bağlayın, motorları çalıştırın ve canavar kamyon yarışlarının başlamasına izin verin! Bu yüksek hızlı, aksiyon dolu macerada nihai şampiyon unvanını kovalamanın zamanı geldi. Bir oyundan daha fazlası, heyecan verici bir hız, beceri ve sınırsız eğlence yolculuğu. Şimdi motorlarınızı çalıştırın ve pistleri fethetmeye hazırlanın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
August 2023
Geliştirici
Monster Truck Stunt Racing, Hihoy tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Monster Truck Stunt Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 905 times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by Hihoy and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Monster Truck Stunt Racing game, make sure to check out our other exciting games.