Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Monster Truck Racing Arena 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 20, 2021
Monster Truck Racing Arena 2, destansı canavar kamyonlar ve heyecan verici yarışlarla ağzına kadar dolu bir VitalityGames.com Özel Oyunudur!
 • Drive
  Boost
  Reset Car

Kamyon oyunlarının hayranı mısınız? Canavar kamyon oyunları en sevdiğiniz araba oyunu mu? Eğer öyleyse, keskin dönüşlerin ve hızlı karar vermenin önemli olduğu bazı destansı görünümlü canavar kamyonları ve adrenalin pompalayan yarışları içeren Özel Başlığımızı deneyebilirsiniz! Monster Truck Racing Arena 2, Monster Truck Arena Racing'in devamı niteliğindedir ve ilk oyunu harika yapan şeyin üzerine inşa edilmiştir.

Bu oyunda öne çıkan yeni canavar kamyonlara hayran kalın ve onları yarış pistinde sürmeye çalışın. Her seviye hem eğlenceli hem de zorlayıcı olacak şekilde tasarlandı ve her yarışı heyecanlı kılıyor.

Her fırsatta rakiplerinizi alt etmek, tüm yarışları kazanmak ve tüm kamyonların kilidini açmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, hemen devam edin ve Oynat düğmesine tıklayın, yarışlar başlamak üzere! Monster Truck Racing Arena 2'yi beğendiyseniz ve daha da fazla ücretsiz oyun oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken bir oyun kategorisi seçip göz atmaya başlamak.

VitalityGames.com binlerce ücretsiz çevrimiçi oyuna ev sahipliği yapıyor ve her gün yenileri ekleniyor, bu yüzden bizi sık sık kontrol ettiğinizden emin olun!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Harika görünen ortamlar
 • Duyarlı araba kontrolleri
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • VitalityGames Özel Başlığı

Yayın tarihi
Temmuz 2021
Geliştirici
Monster Truck Racing Arena 2, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Monster Truck Racing Arena 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 247.7k times and has received a rating of 4.17 / 5 din 1662 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Monster Truck Racing Arena 2 game, make sure to check out our other exciting games.