Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Monster Shooter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 09, 2022
Atış becerilerinizi test etmeye hazır mısınız? Bu karşılaşmadan sağ çıkabilecek kadar yetenekli bir silah atıcı mısınız? Gel ve öğren!
 • Aim/zoom/shoot
  Move
  Jump
  Reload
  Switch Weapons
  Grenade
  Run

1001-oyun.com'da sadece engellenmemiş en iyi atış oyunlarını ekliyoruz ve bugünün oyunu da bir istisna değil! Ücretsiz atış oyunlarının hayranıysanız ve bazı korkutucu oyunlarda da şansınızı denemek istiyorsanız, bilmelisiniz ki bugünün oyunu her ikisini de yoğun bir atış deneyiminde birleştiriyor.

Monster Shooter, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak çevrimiçi bir korku oyunudur. Oyun başladığı anda tek başınızasınız. Yedek yok, takım arkadaşı yok ve güvenebileceğiniz tek şey silahlarınız. Ve dolu ve hazır olduklarından emin olsan iyi olur çünkü onlara ihtiyacın olacak. Önünüzde uzanan ıssız manzarayı seyretmek için sadece birkaç saniyeniz var, çünkü yakında aç zombiler ve canavarlar tarafından kuşatılacaksınız. Ve uzakta, sisin içinden, garip bir şekilde size doğru gelen, yaklaştıkça boyutu artan tuhaf bir şekli ayırt edebilirsiniz: bu Sirenhead! Şimdi ne yapacaksın? Silahlarınız hayatta kalmanızı sağlamak için yeterli olacak mı? Etrafınızdaki tüm yaratıklar için yeterli merminiz var mı? Oynat'a tıklayın ve öğrenin!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Korkunç canavarlar ve zombiler
 • ürpertici atmosfer
 • Sezgisel kontroller

Yayın tarihi
Ocak 2022
Geliştirici
Monster Shooter, GoGoMan tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Monster Shooter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.8k times and has received a rating of 3.58 / 5 din 79 votes. This awesome game has been made by GoGoMan and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Monster Shooter game, make sure to check out our other exciting games.