Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Monster School Vs Siren Head

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 12, 2023
Canavar Okulu saldırı altında! Öğrencilerin kaçmasına ve Siren Head'i yenmesine yardım edebilir misin? Oynat'a tıklayın ve öğrenelim!
  • Move
    Interact With The Game

Monster School vs. Siren Head oyunu burada.

Çocuklar için ücretsiz bir Minecraft oyunu olan Monster School vs. Siren Head'de becerileriniz test edilecek. Bu eğlenceli oyun hazırdır ve web tarayıcınızda hemen oynanabileceği için Minecraft oyunlarından hoşlanan çocuklar için idealdir.

Korkunç düşmanınızla başa çıkın

Korkunç Siren Head, bu oyunda tehlikeli düşmanınız olacak. Onu yenmek için her biri ayrı bir mücadele sunan beş ayrı mini oyunu başarıyla tamamlamanız gerekiyor.

Beş Çeşitli Mini Oyun Oynayın

Otobüs yolculuğunuzdaki tehlikeleri aşmaya, bir roketatar inşa etmeye, Siren Head'i vurmaya, ormandaki engelleri ve tuzakları aşmaya ve çatışma sırasında yıkılan okulunuzu onarmaya hazırlanın.

Eğlenceli ve İlgi Çekici Minecraft Tarzı Grafikler

Bu ücretsiz Minecraft oyununun grafikleri, popüler oyunu seven çocuklara hitap edeceği kesin olan klasik 2D Minecraft tarzındadır. Kontroller basit ve kullanımı kolaydır, ancak oyun hala zorludur ve hızlı refleksler ve hızlı düşünme gerektirir.

Çocuklar İçin En Popüler Siren Kafası Oyunlarından Biri

Etkileyici oynanışı ve eğlenceli grafikleriyle Monster School vs Siren Head'in çocuklar için en popüler Siren Head oyunlarından biri olmasına şaşmamalı.

Minecraft Oyun Hayranları ve Unblocked66 Oyunlar Kategorisi için Mükemmel

İster çocuklar için eğlenceli Minecraft oyunları arıyor olun, ister Unblocked66 oyun kategorisinde oyun oynamayı seviyor olun, Monster School vs Siren Head mükemmel bir seçimdir.

Şimdi Oynayın ve Becerilerinizi Test Edin!

Peki, ne bekliyorsun? Şimdi oynayın ve becerilerinizi test edin!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Çeşitli oyun
  • Zorlu mini oyunlar
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Monster School vs Siren Head, Stickman vs Monster School Team tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Monster School Vs Siren Head game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 492 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Stickman vs Monster School Team and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Monster School Vs Siren Head game, make sure to check out our other exciting games.