Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Monster Reform

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 20, 2022
Silahlarınızı yükleyin ve sizi almaya gelen zombi dalgalarıyla yüzleşmeye hazır olun! Bu karşılaşmadan sağ çıkabilecek misin?
 • Interact With The Game
  Move
  Aim/Zoom/Shoot
  Reload
  Pause
  Switch Weapons

Nişancı oyunlarının hayranı mısınız? İyi bir şey bulma umuduyla sürekli olarak internetin her yerinde engellenmemiş nişancı oyunları mı arıyorsunuz? Pekala, size iyi haberlerimiz var! Burada, sitemizde hayatta kalma becerilerinizi test edecek bir nişancı oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunun temeli basit, kapalı bir mezarlıkta silahlarınızdan başka hiçbir şey olmadan başlıyorsunuz. Ama boş duracak zaman yok, çünkü yakında orada yalnız olmadığınızı keşfedeceksiniz. Zombi sürüleri varlığınızın farkına vardı ve sizi almak için dışarı çıktılar. Artık hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmak size kalmış. Onu canlı yapmak için gerekenlere sahip misin?

Daha fazla zombi oyunu da dahil olmak üzere daha fazla ücretsiz oyun için oyun kategorilerimize göz atın! Her zaman oynayacak yeni bir oyun olması için kütüphanemizi her gün yeni oyunlarla güncellemeye devam ediyoruz!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Kullanabileceğiniz güçlü silahlar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mart 2022
Geliştirici
Monster Reform, AYN Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Monster Reform game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.5k times and has received a rating of 4.68 / 5 din 25 votes. This awesome game has been made by AYN Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Monster Reform game, make sure to check out our other exciting games.