Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Monster Cars: Ultimate Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 01, 2022
Şimdiye kadar katıldığınız en heyecan verici araba yarışlarından bazılarına hazır olun! Canavar Arabalar: Nihai Simülatör artık ücretsiz!
  • Interact With The Game
    Drive/Brake/Nos/Restart/Camera
    Drive/Brake/Nos/Restart/Camera

Araba oyunlarını sevdiğinizi biliyoruz, bu yüzden bugün sizin için çok özel bir şeyimiz var! Monster Cars: Ultimate Simulator, harika araba oyunları oynamak istediğiniz her gün için mükemmel bir seçimdir!

Dört oyun modu ve on iki açılabilir araba ile yapacak işlerin asla bitmeyecek! Her oyun modu, kendi zorlukları ve özellikleri ile diğerlerinden farklıdır. Çok fazla taviz vermeyeceğiz çünkü eğlencenin bir kısmı oyunun size neler sunabileceğini keşfetmek.

Oyunu oynamanın dört yolu vardır: "Serbest Sürüş", "Pist Yarışı", "Uçuş Yarışı" ve "Zaman Saldırısı". Çevrimiçi olarak herhangi bir araba oyunu oynadıysanız, muhtemelen bu modların ne hakkında olduğunu tahmin edebilirsiniz. Ayrıca Monster Cars: Ultimate Simulator iki kişilik bir oyundur! Bu, bir arkadaşınızı yanınıza alıp aynı klavyede oynayabileceğiniz anlamına gelir! Yani, yarışmaya ve havalı görünümlü arabaları sürmeye hazırsanız, tek yapmanız gereken Oynat düğmesine basmak!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • 4 oyun modu
  • 2 oyuncu tarafından oynanabilir
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Öğrenmesi kolay grafikler

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Monster Cars: Ultimate Simulator, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Monster Cars: Ultimate Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.9k times and has received a rating of 4.39 / 5 din 46 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Monster Cars: Ultimate Simulator game, make sure to check out our other exciting games.