Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Monopoly

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 20, 2015
Bir Monopoly oyunuyla gerçekten ne kadar iyi bir girişimci olduğunuzu görün! Web sitemizde burada ücretsiz oynayın!
  • Play

En yeni 3D Monopoly oyununu web sitemizde ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın. Boardwalk satın alın. Doğrudan Hapishaneye gidin. Ünlü MONOPOLY mülklerini satın alın, satın ve takas edin ve oyunun animasyonlu özellikler ve kolay oynanışla hayata geçtiğini görün. Para patronlarının evrenine hoş geldiniz! Küçük ölçekli Monopoly 3D oyununda, aslında nakit para devleri ve kurnaz temsilciler evrenine katılmak isteyeceksiniz.

Oyun tamamen mantıklıdır ve yönergeler gerçek bir masa oyunu ile aynıdır. Bu oyuna en fazla dört oyuncu katılabilir. Her üye kendi gölgelendirmesini, adını ve çipini seçmelidir. Kullanabileceğiniz birkaç havalı çipiniz olacak: bir bot, bir tekne, bir demir, bir yüksük, bir araç, bir kamyon, bir şapka ve bir köpek. Herkes kararını verdiğinde başlayabilirsin. Önünüzde muazzam bir oyun kartı olacak.

Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve hatta oyun kurallarını özelleştirin! Mülklerinizi yönetmek için ekrana dokunun - Marvin Gardens'tan Water Works'e ve Park Place'e. Otel inşa etmek veya bir "Şans" elde etmek basit ve sezgiseldir. 3 zorluk seviyesinde oynayın ve devam eden oyunları kaydedin. Ayrıca oyuncu sayısını, oyun kurallarını ve hatta oyun ortamını özelleştirin

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Monopoly'nin gerçek hayattaki versiyonuyla aynı
  • Aynı anda 4 oyuncuya kadar oynanabilir

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Monopoly game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 21.9k times and has received a rating of 3.91 / 5 din 77 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Monopoly game, make sure to check out our other exciting games.