Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mobil Bluegon

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 01, 2023
Elinizde biraz boş zamanınız varsa ve sürüş becerilerinizi geliştirmek için ne yapmanız gerekiyorsa, Mobil Bluegon mükemmel bir oyundur!
  • Drive
    Interact With The Game

Mobil Bluegon, arcade oyunları ve casual oyunlar sevenler için mükemmel bir yan kaydırma sürüş oyunudur. Ücretsiz araba oyununda oyuncular, her seviyenin sonuna ulaşmak için çeşitli zorluklarla dolu bir yolculuğa çıkmak için güçlü bir monster truck'ın kontrolünü ele alabilirler. Yön tuşları veya WASD tuşları kullanarak kolay kullanımlı kontrollerle, oyuncular kamyonlarını devrilmeden veya sıkışmadan özenle sürmek zorundadırlar.

Mobil Bluegon, ünlü Minecraft oyununa benzeyen voxel tarzı grafiklere sahiptir. Canlı mavi renk paleti, oyuncuların oyun dünyasını keşfederken rahatlatıcı bir his yaratır. Bu sürüş oyunu, çocuklar ve yetişkinler için uygundur ve her yaştan oyuncuyu saatlerce eğlendirmeyi garanti eder.

Her seviyede, oyuncular, hızlı refleksler ve sürüş becerileri gerektiren çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalırlar. Bazı seviyelerde, oyuncular rampalardan ve platformlardan atlayarak ilerlemeleri gerekebilirken, diğerleri sadece atlama ile aşılabilecek daha yüksek engeller sunar. Her tamamlanan seviyede, oyuncular yeteneklerini test edecek daha zorlu yeni seviyeleri açarlar.

Genel olarak, Mobil Bluegon, araba oyunları, ücretsiz araba oyunları, çocuklar için araba oyunları, sürüş oyunları ve monster truck oyunları sevenlerin hoşuna gidecek eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir sürüş oyunudur. Kontrolleri sezgisel, renkli grafikleri ve zorlu oynanışı ile bu monster truck oyunu, heyecanlı ve eğlenceli bir oyun deneyimi arayan herkes için kesinlikle oynanması gereken bir oyundur.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Sezgisel ve duyarlı kontroller
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Mobil Bluegon, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Mobil Bluegon game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.8k times and has received a rating of 3.80 / 5 din 10 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mobil Bluegon game, make sure to check out our other exciting games.