Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Mixed Heroes

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 05, 2013
Karışık Kahramanlar yeni bir dövüş süper kahraman oyunudur. Çanta adamlarıyla savaşırken Kaptan Amerika ile oynadığınız yer.
  • Play

Karışık Kahramanlar yeni bir dövüş süper kahraman oyunudur. Çanta adamlarıyla savaşırken Kaptan Amerika ile oynadığınız yer. Kontrol etmek için ok tuşlarını ve savaşmak için A, S, D ve F'yi kullanın, her tuşun özel bir dövüş becerisi vardır ve beceriler başlangıçtan itibaren mevcut değildir. Her seviyeden sonra ekstra dövüş becerileri kazanacaksınız ve her seviyede kahramanınızı savaştan önce hazırlamak için zamanınız olacak. Öyleyse büyük adamlarla savaşırken her süper kahramanın yaptığını yapın. Bu yeni Karışık Kahramanlar oyununda dövüş becerilerinizi kanıtlayın ve her seviyede en iyisi olun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Yoğun ve aksiyon dolu oyun
  • Oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 7
This Mixed Heroes game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 43.4k times and has received a rating of 4.60 / 5 din 145 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Mixed Heroes game, make sure to check out our other exciting games.